Faktúry online API

Pre automatizované vytváranie faktúr vo Vašich systémoch

Čo je to Faktúry online API?

Application programming interface = rozhranie pre programovanie aplikácií. Zjednodušene ide o zbierku funkcií vytvorenou Faktúrami online, ktoré sa volajú zo zdrojového kódu (napríklad Vašej webovej stránky) namiesto toho, aby ste požadované funkcie museli programovať Vy. Hlavnou funkcionalitou Faktúr online API je automatické vytváranie faktúr priamo na Vašich webových stránkach.

Ako to funguje?

Faktúry online API sa musí implementovať do Vašich webových stránok. Ide o súbor volaní, ktoré komunikujú priamo so serverom Faktúry online. Viac môžete vyčítať z tejto schémy:
API schema

Ako môžem Faktúry online API použiť na stránke?

V prvom kroku je nutný zásah do zdrojového kódu Vašich stránok. Preto sa obráťte na zodpovedného človeka (firmu), ktorá Vaše webové stránky vytvorila. Programátor implementuje naše API, podľa presných pokynov. S implementáciou API vieme pomôcť aj my, obrátiť sa na nás môžete v Kontaktnom formulári.

Kde nájdem manuál k API?

Podrobný manuál s ukážkami zdrojovývh kódov nájdete na tejto stránke.

Je Faktúry online API zadarmo?

Áno, Faktúry online API si môžete implementovať zadarmo. Je však nutné byť registrovaný na stránkach Faktúr online. Pre používanie Faktúry online API platia všeobecné podmienky používania.
Táto stránka používa súbory cookies. Viac informácii sa dozviete v Podmienkach používania.   V poriadku, rozumiem