Faktury Online API

For automated invoicing in your systems

Čo je to Faktúry online API?

Application programming interface = rozhranie pre programovanie aplikácií. Zjednodušene ide o zbierku funkcií vytvorenou Faktúrami online, ktoré sa volajú zo zdrojového kódu (napríklad Vašej webovej stránky) namiesto toho, aby ste požadované funkcie museli programovať Vy. Hlavnou funkcionalitou Faktúr online API je automatické vytváranie faktúr priamo na Vašich webových stránkach.

Ako to funguje?

Faktúry online API sa musí implementovať do Vašich webových stránok. Ide o súbor volaní, ktoré komunikujú priamo so serverom Faktúry online. Viac môžete vyčítať z tejto schémy:

Ako môžem Faktúry online API použiť na stránke?

V prvom kroku je nutný zásah do zdrojového kódu Vašich stránok. Preto sa obráťte na zodpovedného človeka (firmu), ktorá Vaše webové stránky vytvorila. Programátor implementuje naše API, podľa presných pokynov. S implementáciou API vieme pomôcť aj my, obrátiť sa na nás môžete v Kontaktnom formulári.

Kde nájdem manuál k API?

Podrobný manuál s ukážkami zdrojovývh kódov nájdete na tejto stránke.

Je Faktúry online API zadarmo?

Áno, Faktúry online API si môžete implementovať zadarmo. Je však nutné byť registrovaný na stránkach Faktúr online. Pre používanie Faktúry online API platia všeobecné podmienky používania.
This site uses cookies files. For more information, see Terms and Conditions.   OK, I understand